Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mini PC

Chtel bych si nechat od nekoho kdo tomu rozumi sestavit nejake mini PC, aby se dalo prevazet lip nez obyc.
Melo by byt urceno prevazne ke hrani CSS, alespon s 60fps.
Mel jsem predtim ntb eMachines E750 s integrovanou GK a fps bylo max 25 a to se neda hrat.. klesalo az na 5.
Pokud mozno, aby tam byla 'nejaka grafika' ;)

HW naroky CS:Source jsou takove-
Operační systém : Windows 98, 2000, ME, XP
CD-DVD : 8 speed
DirectX : verze 9.0 b
Procesor : 1,2 GHz
Pevný disk : 4,5 GB
Paměť : 256 MB RAM
Video karta : DirectX 7.0
Zvuková karata : DirectX 9.0

Napotrebuju nic vykoneho, tohle ciste jen na net a tuhle hru. Na narocnejsi hry PC mam.
No, myslel jsem, ze sezenu neco podobneho :-/

Nevím, odkud jsi ty HW nároky vzal. A určitě víš, jaký je rozdíl mezi minimální a doporučenou konfigurací.

Já našel toto:

System requirements

Windows

* Windows XP or later
* 1.7 GHz Intel or AMD Processor (3.0 Ghz recommended)
* 512 MB of RAM (1 GB recommended)
* DirectX 8.1 graphics card (DirectX 9.0 recommended)
* Sound card with speakers or headphones
* Internet Connection
* Input – Keyboard & mouse

Mozes napr. hp-compaq-cq1000cs-d241706.htm, je tam uz aj windows7 v cene a relativne slusna integrovana grafika, je to sice chipset robeny vyslovene na nizky odber energie, ale CSS podla http://www.hardwareheaven.com/reviews/1102/pg7/msi -e350ia-e45-amd-fusion-motherboard-review-integrat ed-gpu-performance.html priemerne 56FPS, min. 38FPS. Sranda je ze CPU+grafika zere pri max. vytazeni len 18W t.j. nemalo by sa to ani moc zahrievat teoreticky je to uchlditelne takmer bezhlucne (neviem ale jaky hlucny je ten HP)
Alebo si najdi notebook s E-350, alebo dnes uz lepsim fusion-II, t.j. napr. s AMD A6 a jeho integrovanou grafikou, to je este o jednu generaciu vykonnejsie.

Tak jsem se snazil si sestavit vlastni sestavu, jen potrebuju potvrdit ze to k sobe pujde, je-li zdroj dostatecny, nejaky case, GK do 1k + to co jsem mozna zapomel ;)

MB-msi-h61i-e35-b3-d239159.htm
RAM-www.alza.cz/zeppelin-2gb-ddr3-1333mhz-gold-d184529 .htm
CPU-intel-celeron-g530-d250792.htm
Zdroj-fortron-250w-at-bus-d258672.htm
HDD-www.alza.cz/samsung-spinpoint-f3-250gb-d153814.htm

Vim, vykon nic moc, ale na CSS by mel stacit. Pokud mozno, nejaky mensi case..

To je ta samá škatule bez zdroje. Chceš-li mITX, tak zachovej ten PC dle recenze bedny (desku znám - je výborná!). Jestli chceš víc vložit, vezmi škatulku od Lian-Li a zvlášť zdroj. Vyjde tě to ale o dalších cca 2k víc. Osobně bych to poskládal na desce pro F1 Llano od Asusu s adekvátním CPU (na hry přidat dedikovanou grafiku), ale dostal bych se na už moc peněz (s tou grafikou, kdybych ji potřeboval).

Zkus to takhle:

Case: SilverStone SST-SG05BB-450 Sugo
MB: Asus F1A75-I DELUXE
CPU: AMD A6-Series A6-3650
RAM: Kingston HyperX XMP 4GB (2x2GB) DDR3 1600
HDD: WD Scorpio Black BP - 500GB
DVD: LG GT40N, slim

Je to s IGP (APU) grafikou, nebude-li vyhovovat, deska má plnokrevný PCI-E slot a zdroj dost šťávy. Klidně bych šel i do Intelu ("kór áj tři/pět"), cena by ale byla trošku výš /a s daleko horší integrovanou grafikou/. Ber to jako velmi slušný základ.