Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem prepojenie pc+sat na net

Zdravim pani potrebujem poradiť s takou lamerskou otazkou.Moj spravca intenetoveho pripojenia mi pridelil ešte jednu IP k pripojeniu satelitneho prijimaču.Teraz vlastne už nepotrebujem Router ale stači Switch ktory zatial nemam,ale mam taku internet. rozdvojku RJ45 čo stoji asi 15sk a ked som ju rozobral tak su tam vlastne len popripajane kabliky ako rozbočenie.Chcel by som vedieť či je to možne použiť ako rozbočovač internetu.Nerad by som si odpalil sietovky.Ked použijem len vstup a jeden vystup/čo necham ten druhy vystup nezapojeni/ tak to funguje len nemam odvahu zapojiť aj ten druhy vystup.

Ne, pouze s tou rozdvojkou to bohuzel nepujde. Na kablu, kde by ta rozdvojka byla zapojena by na druhem konci musela byt zapojena rozdvojka dalsi. Tedy musel by mit podobnou rozdvojku zapojenou i vas ISP.
Ve vasem pripade je tedy resenim switch.