Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s grafickou kartou

Zdravím
Mám počítač Acer Aspire M1640
Procesor:
Intel Core 2 Duo E4700 s frekvencí 2,6 GHz
2 MB L2 Cache
FSB 800 MHz
Patice Socket 775

Paměť:
2 x 1 GB DDR2
Max. 4 GB

byla tam grafika : NVIDIA GeForce 9300 GE s 256 MB vlastní paměti. Ta se ale upekla a já koupil novou : Asus EN210

Vše jsem zapojil nainstaloval ovladače atd...
Asi 2dny šla grafika v pohodě a poté se mi spustí jednou začas jak je to možný? Zkoušel jsem jí u známého a tam opět šla v pohodě.
Nemůže to být nějakým nastavením v BIOSU pokud ano jak to lze optimalizovat aby jela tak jak má.
Děkuji všem za předem za případnou pomoc .
Miromc@seznam.cz

U těchhle grafik a levných desek sem si všiml že to někdy spolu nejede. Připisuju to té blbosti "turbomemory". Ale taky můžeš mít docela obyčejně odprásklé napájení pcie konektor nebo ten konektor jako takový. Někdy pomůže nacpat do pc grafiku s vlastním -přídavným- napájením.

Ale to je vše jen "možná" čili nic nekupuj. Bez další grafiky nezjistíš víc.

dík moc skusím vyměnit ten pcie konektor pokud to nepude ani tak tak toho tývka s krámu kde mi to prodal a řikal že jeto nejoptimálnější řešení dokopu do hranatý kuličky ale dík moc vám tady na foru jeto tu dost dobrý.

ne nezkoušel ale byli naní kompletně všechny kondenzátora popraskaný jak popcorn takže nejspíš nebyla použitelná .
Ono de spíš oto že mi ta nová první 2 nebo možná 4 dny šla a pak se začala spouštět jednou za čas no ated úbec .Každý den zkouším nainstalovat nejnovější ovladače pro tu graf. ale i tak nic