Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NoteBook na hry do 10 000

Ahoj/Dobrý den chtěl bych se zeptat jaký NB by jste mi doporučili do 10?byl by používán hlavně na hry.. třeba mafia 2 ,gta Iv apod...
vím že za 10 člověk herní NB nekoupí ale kdyby jste mohli poradit :)

jinak ještě jedna poznámka aby tam byl operační systém

Zdar chytrácí, ten kluk myslel co nejlepší notebook na hry do 10 tis. tzn. aby měl co největší výkon ve hrách, v rámci možností (cena) a NE notebook do 10 tis. který bude mít výkon srovnatelný s desktopovými herními graf. kartami a v nejnovějších hrách vše rozjede na HIGH! Takový notebook, jak už jste tady podtrhli NEEXISTUJE. Ale pokud chce notebook do 10k z co největším výkonem na hry, tak místo těch keců by jste mohli něco doporučit a když ne, tak radši držet pusu. Tohle maličko převyšuje cenu, ale když to koupíš bez os a nahraješ si tam os sám tak s trochou šikovnosti koupíš novej za 10 tisíc :) . Nebo za něj dáš necelých 12 tis. i s os win 7,ale i tak je to rozhodně nejlepší volba..;) asus-k53ta-sx034v

// Pro ty chytré tady: "Zdá se vám grafika Radeon HD 6650M málo výkonná na notebook za necelých 12 tis. s os Windows 7 HP ?" ;)