Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno po pripojeni HDD cez lan je net nepuzitelny

prijemny den prajem...

kupil som disk Lacie network space 2 TB a po jeho pripojeni do routeru Zyxel6614dym sa nepochopitelne spomali net.

akonahle ho odpojim, vsetko je zas v poriadku...

aj to spomalenie je dost nepochopitelne, ping ostava rovnaky, len stranke trva aj 3 minuty kym sa nacita.

skusal som to aj na rozdielnych strojoch s roznymi OS, ale stale to iste...nieco tam je zle nastavene, len neviem co...

pomoze niekto? vobec sa v sietovani nevyznam...vopred vdaka...

Q.

tak som volal infolinku a konecne sa dohadal, ze mi poslu technika domov ...dnes uz nie, a idem tyzden pracovat. Verim ze to nejak vyriesi, ale feedback asi nedam :-(
ked uz tolko platim... :-)

este jedna otazka: tym ze disk z LAN vytiahnem, mozem ho rovnako poskodit ako vytrhnutie z USB bez bezpecneho odobrania?

vyriesene...
potom ako sa prvy technik nechal bacit prudom sem dosiel konecne niekto normalny, a nebolo to vraj nastavenim, ale zlou verziou softu v NAS.
skratka, odvtedy vsetko OK...
Ak by niekto v IE potreboval pomoct, mam telefonne cislo...

IE=Ireland