Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem graf.karta+zobrazení

zdravim. nějak mi blbla grafika, tak jsem dal restart pc a po stisktnuti F10 jsem najel do setupu. Tam jsem dal grafik adapter a tusim onboard ci tak nejak. a po restartu mi uz nenabehl windows a monitor hlasil, ze neni signal. Nevite nekdo jak na to pls? děkuji

Pokud máš dvě g.karty, integrovanou na desce a dedikovanou/samostatnou, tak tu samostatnou vyndej a připojení monitoru dej do té integrované.
Při té demontáži zároveň resest BIOSu ( knoflík baterii na 5 mim ven ) a to vše při odpojeném PC od el.proudu.
Pokud to rozjedeš tak potom zkus tam vrátit tu dedikovanou.