Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problémy s mobilem samsung Star II (S5260)

Ahoj,
mám několik problému s tímto mobilem :

Firmware : nejnovější měl být v květnu ( http://www.samsung.com/cz/function/search/espsearc hResult.do?keywords=s5260&input_keyword=s5260 ), ale když připojím mobil na samsung kies, tak to píše, že na tento mobil NEEXISTUJE firmware. pomohlo by toto?- http://tsar3000.com/Joomla/index.php?option=com_co ntent&view=article&id=392:how-to-update-samsung-s5 260-starii-firmware&catid=57:how-to&Itemid=84

prohlížeč- mám o 1 číslo starší verzi prohlížeče Dolphin a chtěl bych updatovat na novější verzi (nebo je to v předchozím firmware?)

Prosím, jen neokoukávejte můj příspěvek, ale napište k němu i komentář, děkuji.

PS: s tím odkazem se ptám, abych si nestáhl něco, co ten mobil totálně odrovná...

áno...nepoužívejte svoje MP3 na vyzvánění.Snažte se odstranit zbytečné java aplikace. potom resetujte mobil a jděte do položky v menu kde máte ty své aplikace. klikněte na tu nejhornější položku-otevře se prohlížeč a dole na stránce klikněte na obrázek.otevře se vám funkční sam app