Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s WIFI pripojenim

Dobry Den

potrebbuju pomoc ::
pred tydnem jsem koupil tento notebook :
asus-k73sv-ty252v-d260749.htm
vsechno slo hladce az jsem narazil na problem ::
ked se pripojim k WIFI a treba se neak strati signal ( prenaseni nootebooku ) tak se chci pripojit znova ale ked dam pripojit na stejnou WIFI sit tak zacne nabihat pripojovani a trva to do nekonecna , zkusim vypnu a zapnu WIFI ale niak se nemuzu pripojit do ZADNE site ,problem se da vyresit ale jen docasne : restartovanim PC ... Prosim potrebuju pomoc jestly je to chyba systemu nb si musim stahout neco co tu chybi ...

predem se omlouvam za gramaticke chyby , cestina mi nejde.. ( je mi 15let )

Dekuji.

mám pro tebe dost blbou zprávu: v 15 letech máš nejlepší gramatiku naučenou ze školy. odteď už to bude jen horší, a až budeš posílat zaměstnavateli životopis, rovnou tvůj papír hodí do koše.

xp na to měly službu wzcsvc, jejíž stav bych zkontroloval.
u tvých pravděpodobných win7 to bude určitě jinak, protože microsoft.

nemusite me s tou cestinou tak utlacovat, jsem rus , a v cesku ziju zatim 10let a cestinu sem se ucil ve skole az v 3-5 tride sem se naucil noramlne cesky jazyk , gramatika je pro me problem , kazdopadne problem se uz vyresil (asi),nevim jak ale asi to pude windows update ..,

dekji za ochotu pomoc :)