Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunguje instalace SAS Deployment Wizard 9.2

Zdravím, mám problém s instalací programu SAS. Při spuštění instalace pouze na necelou sekundu problikne úvodní obrazovka a instalce se vypne bez jakékoli chybové hlášky. Nevíte pls někdo co s tím?

Změna předmětu, původně: instalace SASu (host)

kompatibilitu jsem zkoušel přenastavit a nic, spouštim to jako správce a podle info který mám, by měl fungovat na mém PC. Jinak mám Windows 7 Professional x64. Když jsem tu instalaci spouštěl poprvé, tak se mi tam napsalo, že soubor setup.exe je špatně nainstalován, ale to je divný, protože ten nikde nainstalovaný neni a je součást instalace.

Nainstaloval jsem to na jiných počítačích, kde jsou Windows 7 Professional x86 a všechno jde v pohodě. Já mám verzi x64 a nejde to, může to být tím? Ale podle výrobce by to mělo fungovat i na x64.

Podle mě na 64bit systémy musí být speciální 64bit depo SASu (stejně jako je pro to speciální licenční klíč). Každopádně ten problém v problikávání úvodní obrazovky je v něčem jiném, ale sám nevím v čem. U XPSP2 byla podobná chyba dokumentována a dala se odstranit zapnutím výjimky DEP pro instalátor SASu, ale nám tohle nepomohlo (XPSP3 a výš). Chyba je platformě nezávislá.