Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vyskakujúca tabulka SmartWebPrintingOC

Dobrý deň
Mám menší problém z vyskakovaním tabulky či už pri zapnutí mojho pc alebo pri zapínaní napr. priečinku vždy mi najprv naskočí tabulka a ked dam cancel tak mi to už ide ale ak nechám dokončiť načítanie tak tam zobrazí inú tabulku píše že mam dať ok a ked dám tak to nejde ... lepšie to posúdite na obrázku (1. tá prvá tabulka , 2. tá čo nastúpi po nej)

link obrázku : beznzvhoh.png

Dakujem dopredu

Změna předmětu, původně: vyskakujúca tabulka (host)

mám jeden meší problém ja som nakoniec ten program chcel vymyzať (opať cez ovladacie panely ) ale napísalo my že program už je oddinštalovaný a tabulka sa napriek tomu stále spúšta (netreba ho skôr naištalovať ? )