Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak odblokovat blokované stránky

Čaute ve škole nám zablokovali youtube a facebook a tak se ptam jestli není nějaký tip hacku jak to odblokovat :-) píše to tam presně toto děkuji za radu ahoj .-)

X
	Network Access Message: Access Denied

	Explanation:
Access to this site was blocked by system administrator

If you believe you are getting this message by mistake, try contacting your administrator or Helpdesk.

	Technical Information (for support personnel)
Error Code: 403 Forbidden. Forefront TMG denied the specified Uniform Resource Locator (URL). (12232)
IP Address: 192.168.2.254
Date: 29.9.2011 6:11:44 [GMT]
Server: COPTHRT.copth.local
Source: proxy

Škola určitě nebudovala PC učebny kvůli nějakému Fakebůku,ale aby se mládež učila a vzdělávala.Podobné nesmysly si můžeš používat doma.Nebo zkus žít pár dní bez toho a uvidíš,že to taky jde.:-)

1/téma z roku 2011-2013.To jsi se teď probudil nebo naučil číst?
2/FB není volná zábava,ale závislost.Můj názor zkus žít pár dní bez toho a uvidíš,že to taky jde stále platí.
3/samozřejmě že to ale jde zařídit:
a/domluvit se s profesorem a adminem a přesvědčit je,že vydržet celý den bez FB až do odpoledne se prostě nedá.
b/zkusit hacknout vaši školní síť a odblokovat zakázané stránky.Za to můžeš dostat buď diplom Nejlepší hacker školy nebo ředitelskou důtku.
c/pořídit si nějaký tablet a o přestávce běhat okolo školy a hledat nějakou nezabezpečenou wifi síť,honem se připojit,naklikat pár lajků a honem zpátky do školy.
Přeji hezký den i bez FB. :-)

Mas pravdu. Sem tam sa idem najest, alebo na pivo do prislusneho zariadenia.

A sledujem: vedla si sadne mlady chalan, s peknou babou, vytiahnu mobily a seru na seba, ani sa nerozpravaju.

Aj my sme mali volne hodiny (kedysi bez Internetu) a rozpravali sme sa medzi sebou. Dnes je asi lepsi imaginarny kamarat na Facine, ako spoluziak (spoluziacka) vedla mna.

Mels to nechat, stejně jsem chtěl jít na procházku a nemám inspiraci. :.(