Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čistil jsem PC a teď hlásí že chybí rtl100.bpl

cus lidi chtel jsem si jednoho dne spustit programek na cisteny viru atd,jenomze hned jak jsem klik objevila se tabulka a bylo tam napsano neco v tom smyslu ze chybí rtl100.bpl tak pokud by s tim uz mel nekdo nejake zkusenosti jak tento problem opravit tak bych byl rad.jedine co jsem se dozvedel z ostatnich webu je reinstall windowsu ale zase bych na druhou stranu nechtel prijit o zadne soubory, mam W7-Home Premium.

Změna předmětu, původně: Knihovny (host)

Tak si to přeinstaluj. Pokud nedáš opři instalaci formátovat nebo odstarnit oddílo uloží se vše na disk do adresáře windows.old

Příště nečisti nebo to čisti rovnou touhle "dočišťovací fázi":-D

jo mam to primu u exe soubouru,a jak uz jsem psal odepisuje to ze se v dynamicke knihovne nepodarilo nalest rtl100.bpl tak tento soubor jsem skouzek ZAPSAT v cmd a CMD mi oznámilo ze rtl100.bpl neni platna verze Win32...