Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 7

Dobrý deň,
Rozbehal by som Windows 7 Home Basic na tomto pc? Intel Celeron 1300MGz, 1,12 gb ram (coskoro 3. 512MB, teraz 2x 512 1x256), Ati Radeon 9550 256 MB, catalyst 6.10, Windows XP Professional. Co hovorite?

Chcete-li ve svém počítači používat systém Windows 7, budete potřebovat následující položky:

32bitový (x86) nebo 64bitový (x64) procesor s frekvencí 1 gigahertz (GHz) nebo vyšší

1 gigabajt (GB) paměti RAM (32bitový systém) nebo 2 GB paměti RAM (64bitový systém)

16 GB volného místa na disku (32bitový systém) nebo 20 GB (64bitový systém)

Grafické zařízení DirectX 9 s ovladačem WDDM 1.0 nebo vyšším

http://windows.microsoft.com/cs-CZ/windows7/produc ts/system-requirements

Ano, "rozběhal", ale hraničí to s totálním minimem, takže bych to nedělal.

A stejně Home basic je k dispozici v rozvíjejících se trzích , jako je Argentina, Brazílie, Chile, lidová republika Číny, Kolumbie, Indie, Pákistán, Panama, Filipíny, Mexiko, Rusko, Indonésie a Turecka. Tak ho chceš zřejmě ukrást a je blbost jestli máš legální XP ho vyměnit za pirátský sedmičky.