Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sluchátka

Zdravím , vybírám si sluchátka jak ke svému mobilu , tak i k mikro hifi sestavě. Maximální cena je 1500 Kč. Chci , aby něco vydržely , byla nejlépe skládací ( není podmínka ) a daly se použít jak venku tak i doma pro kvalitní poslech. K žádné značce nemám nějaké výhrady ( teda pokud to nebude napodobenina čínskej koss :D ) ... Hledám tedy kvalitní poslech v každé situaci , pohodlí a skvělé podání hudby. Žánr - hard rock , metal , rap atd. Prostě taková tvrdší muzika. Dynamika atd. Nevím , jestli se mám rozhodnout pro sluchátka otevřená nebo uzavřená. Díky za odpovědi

Vyber si sám,takhle Ti nikdo neporadí,je potřeba si to nasadit na budku a poslechnout...
Třeba tyto-105-sennheiser-hd-435

Pročti si to a vybírej-www.sluchatka.net

Já jsem spokojen s Koss,hrají dobře na mobilu a s http://www.alfacomp.cz/php/index.php?eid=106140&Se arch=asus+xonar+dx&SearchType=1&SearchSubmit=1
mám zvuk z komplu super.Naprosto nesnesu nic těžkýho na hlavě,proto se těžko radí,každému vyhovuje něco...