Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vadny hdd?

dobry den mam prosbu,mam v pc hdd samsung 500gb,rozdeleny na dva oddily c-systemovy a d-uzivatelsky,dnes se mi pocitac pri nacitani vyrazne spomalil a kdyz otevru tento pocitac tak na oddil d se nemohu dostat neni pod nim ani napsana velikost atd.disk d nelze otevrit pise mi to chybu zarizeni.myslite ze hdd je v tahu?koupil jsem wifi napojil ji na modem nemuze to souviset?diky za odpovet

amd athlon dual core2,7
4gb ram
nvidia ge force9800gt 512mb
win 7 ultimate

Pokud ti jde o data tak nejdřív vytáhnout data přes obnovovací programy r-studio, getdataback nebo jiné které sou free ale dle mě ne tak dobré.

Použítí chkdsk d: /R v příkazovém řádku může problém vyřešit ale také snížit šanci na obnovu dat.

Pokud data nemáš důležitá tak to zkus prostě naformátovat.

Testem od wdc teoreticky nic nezkazíš.

Řekl bych že je to softwarová chyba a windows nemůže "najít soubory".
Fatální chyba disku /elektonika,hlavička,plotna/ by se projevila tím že by v žádném případě nenajela ani widnows.

doporučil vytáhnout data pomocí Testdisku, ale ve vašem případě jsem velmi skeptický!
1. Sežeňte někoho znalejšího(mnohem)!
2. http://forum.zive.cz/viewtopic.php?f=940&t=1132029 - upozorňuji, že tento program je velmi mocný a velmi nebezpečný při nesprávném použití!
3. Na HDD má WiFi stejný vliv jako popálený šourek na funkci rostlináře(TM)!

Znovu úpěnlivě opakuji, že jde o nebezpečné programy!