Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace os na novy ntb

Zdravim,
prosim o radu ohledne instalace operacniho systemu na novy notebook.
Dneska jsem si koupil notebook, rikam si ze nebude problem dat ho nejak dokupy, aby nahradil ten stary,
ale co se nestalo, hodim instalacni data windows na externi disk (1TB wd), připojim k novemu ntb, v biosu to disk normalne rozpozna, bootovani je nastaveny spravne, ale ver chvily kdy by se mely nahravat data a instalace blika jen _, disk vypada ze pracuje , ale po cca 20min stale nic, nevite nekdo v cem delam chybu?
Jedná se o notebook od asusu, snazim se nainstalovat win 7.
Změna kategorie, původně: Software. Windows jsou operační systém. (karel)

no ocekavam od toho ze se zkopirujou docasny instalacni soubory na disk a spusti instalace, ale neudela to vubec nic, jen furt problikava to podtrzitko, ty instalacni soubory jsou ulozeny hned po otevreni disku, normalne aby to mohlo bootovat zejo :D ale mam i dojem ze sem to stejnym zpusobem delal u staryho notebooku, tady si vubec nevim rady, doma nemam zadny dvd na ktery bych to smahnul a jet do centra prahy neni uplne idealni

Co ako má bootovať z toho disku ? Samotná existencia instalačných súborov teda nestačí ani náhodou. Ten disk má, ako uvádzaš 1TB. Teoreticky je možné na neho umiestniť niekolko stoviek OS a ich instalačných súborov ....

Nie že by bolo nemožné co chceš, no nie je to celkom standardní vec.

Použil si nejaký nástroj na úpravu instalatoru pre možnosť spustenia z externého disku ?