Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovladače klávesnice

Zdravím, včera jsem si koupil novou klávesnici gigabyte k8100 aivia, která se k PC připojuje přes USB. Strčím konektor do pc a ihned mi to hodi BSOD. Restartuji počítač, windows (mám win7 32bit) začne automaticky instalovat nějaké ovladače pro klávesnici a USB (mám tu klávesnici v USB port 3.0, ale i když sem ji strčil do 2.0 tak pořád BSOD, navíc myš, externí HDD atd. mi v usb 3.0 jedou v pohodě). No po instalaci ovladačů sem PC restartoval a při dalším zpuštění opět BSOD. Takže restart, přepnu klavesnici do jinho USB portu, windows ZNOVU instaluje automaticky ty stejný ovladače, po intalaci PC nerestartuju a je to v pohodě dokud PC nevypnu nebo zase nerestartnu, pak to začne nanovo :x:. Víte někdo co s tím? díky předem za odpověď.

Je to príšerné ak klávesnica, prípadne myš potrebuje speciálny ovladač. Zbav sa toho otrasného kusu hardwaru, je viac ako pravdepodobné že totálne degraduje výkon systému.

Na jednej strane investuješ tisíce do výkonného procesoru, chipsetu, RAM a zároveň si tam pridáš nejaký neskutočný, zbytočný šmejd co draho zakúpený výkon sežere.

No nie si sám co takto postupuje. Je Vás mnoho.

Za chvíli budú predávať stroje kde bude dodatok: " jedno jádro procesoru je určené speciálne pre obsluhu klávesnice a myši pripojenej bezdrátove alebo cez USB "