Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Eurokalkulačka do androidu.

Našiel som zopár programov na prepočítavanie kurzov cudzích mien (Currency converter) a rád by som keby bol nejaký program kde sú aj už dávno neplatné Slovenské koruny, prepočítam na euro,USD,CZK... Poradíte? Ďakujem.

to ma napadlo ako prvé , skúste mi povedať nejaký príklad free prevodníka z android marketu.
Tiež každá banka si účtuje poplatky a já by som si dal do prevodníku napr chorvátske kuny so zohľadnením aj poplatku banke. Ďakujem
ďakujem.

Inac ked tam chces aj nejake poplatky a neexistujucu menu a podobne srandy tak to nebude mat asi ziaden prevodnik mien, to si skor urob v "exceli" (napr. samsung ma v mobiloch predinstalovany ThinkFree Office, nemas uz v tom mobile nejaky office balik?)
P.S. alebo namiesto prevodnikov mien si hladat nejaku aplikaciu ze "programovatelna kalkulacka".

já to dělám tak že v androidu
mám na ploše vyhledávací políčko googlu,

a tam napíšu "150 skk in usd" nebo "1000 czk in skk" ... google stále ještě zná slovenskou korunu a umí přepočítávat na jinou měnu