Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chladic na GTX 590

caute prosim o pomoc.aky chladic by bol vhodny na graficku kartu gtx 590? pri zatazeni je dost hlucna (dobrych 45dB) a chcel by som to nejako zredukovat.moc sa v tom nevyznnam tak skuste odporucit konkretny produkt...diky moc

Karta je hlučná už ze svojí podstaty nejvýkonnější karty od nvidie. Teoreticky můžeš vyměnit chladič za jíný v ceněn několika tisíc ale nedoporučuju. Jednak hrozí ztráta záruky, potom i pozdější poškození karty vyšší váhou. A jsou to peníze přidané ne k zrovna levné kartě které v případě zdechnutí karty po záruce nijak nevyužiješ- co chladič to speciál pro jedinou řadu karet.