Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bude zdroj stačit?

Potřebuji vědět jaký zdroj by mohl stačit na následující sestavu.Je jenom na kencelářské práce.Původně tam byl zdroj Codegen(Originál z roku 2001 neměněný) který včera vyhořel.Díky

Intel Celeron 1.2Ghz Tualatin 256kb s370
2xSDRAM dohromady 256mb
2xDisky 80+10gb (Barracuda a Spinpoint
1 CDROm 52x
1DVD RAM LG light Scribe
Grafika Volný AGP a PCi grafika nějaká od S3 Vision 864
Disketovka
Mám 230W a 250W

Jasně Pentium 4 vyžaduje masivní chladič(A ještě ten kolikrát nestačí)Pentium III nebylo třeba skoro vůbec chladit(Slot 1 verzi jsem vůbec nechladil a fachala dobrý 4roky pak přišel upgrade).Takže jestli se nepletu Celeron je na tom stejně.(odlehčené P3 Tualatin bez 256kb L2 a nižší FSB)