Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aky HDMI kabel mam zobrat?

Dobrý deň, Kúpil som si Led televýzor SAMSUNG a potreboval by som k nemu kúpiť Kvalitný ale bohužial až 10m HDMI kábel...Mohol by mi prosím niekto z vás poradiť z výberom?...Na cene nezáleží

Ďakujem

plochy, gulaty, strakaty, je to jedno. HDMI kabel je sada krutenych dvojliniek (to je nutnost). Jak su tie jednotlive dvojlinky spojene (vedla seba, alebo dokruhu) je uplne fuk. Teoreticky by nemal byt problem ani 10m, je to diferencialny digitalny signal, podobne funguje LAN a tam to ide aj na 100m (ale HDMI 100m nezvladne :) Max.dlzka HDMI neni definovana, zavisi len od kvality kabla.

P.S. este inac: spravidla plati cim hrubsi, tym lepsie. Alebo oznaceny ako "kategoria2" alebo "high speed" ma mensi utlm a lepsie vlastnosti (a vie prenasat aj vysoke frkvencie pre 3D prenos v buducnosti apod)