Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypalování DvD

Ahoj,babička mi dala její DvD,že ji je mám přepálit,kdyby se ji nějaká stratila nebo tak.Mám ale jen jednu DvD mechaniku.Doslechl jsem se že se to dělá přez nějaký program,chtěl bych teda nějakej návod nebo tip :)

1. Stáhni si vypalovací program např. Nero Starsmart
2. Vlož DVD do mechaniky
3. Spusť Nero Starsmart
4. Ujisti se, že v horním panelu máš vybráno DVD
5. Klikni na kopírovat DVD
6. Klikni na dole na kopírovat
7. Počkej až ti vyjede DVD z mechaniky
8. Vyndej DVD z mechaniky a vlož PRÁZDNÉ DVD
9. Počkej na zkopírování na PRÁZDNÉ DVD (Mechanika zase sama vyjede)
10. Vyndej DVD z mechaniky
11. HOTOVO

"AHA" nevím, ale polovina trafikózních dévédéček je pod kuratelou. Naposled jsem se zapotil nad Alicí s Johnnym Deppem - Shrink s podporou AnyDVD to odmítl (ani se nedivím, AnyDVD nerozkóduje ani Vílu Análku ]:)), chytil se na to až poslední Fab. Tato naše debata je ale už na hraně (za hranou?) pravidel Poradny...

Takže DvD shrink jsem stáhnul,akorád mi nějak nefunguje čeština,ale to snad moc vadit nebude.Jen mě zajímá,když mám DvD za 13 kč značky Gigamaster,což předpokládám že nebude nějaká kvalita,jakou rychlostí mám vypalovat? program umožnuje 4x 8x 12x a 16x.Kamarád říkal,že jednou měl problém,že mu vyskočil Burn error,když vypaloval moc velkou rychlostí.

No,tak jsem to teda snad úspěšně vypálil,ale teď potřebuji skusit,jestli to funguje.. Když strčím DvD do mechaniky,vyhodí nabídku, zvolím "přehrát DvD" , spustí se windows media player,a zasekne se to.

Jinak,s tou češtinou, nainstaluji češtinu podle pokynů,cestu k programu mám dobře,ale ani po restartu to není česky,a ano mám správnou verzi :) ale to mě moc netíží,s angličtinou moc problémy nemám

Takže,tedy nová otázka.
Mám tedy nějaká ta DvD,co chci "přepálit" s tím že nějaká mají třeba 5gb,ajá mám jen obyčejná DvD,tak aby se do nějak kompresovalo (toto DvD shrink uměl).
Bohužel,dvd shrink mi hází Burn error,co s tím?

No,to taky není špatný nápad,ale zase nevím jak.Na disku C se mi udělala složka s názvem VOLUME (název DvD) a vní je hromada souborů jako například VIDEO_TS,VTS_0_1 atd,aspon 10 jich tam je,Bohužel ale nevím,jak přesně je vypálit například přez nero.

Iso vím jak se vypaluje,teda alespon tuším.

Já bych to rád vypálil jako normláni DvD ,ale nevím jak.
Co jsem skoušel :
Zapnul jsem DvD shrink,vybral "Hard disk Folder",tam se mi uložilo "dvd".Je to složka s názvem dvd,u mě "dvdvolume" a vní jsou soubory jako video_ts,a tak různě.
CO NEVÍM - jak tyto soubory, vypálit tak,aby to bylo jako to originální DvD.
CO JSEM SKOUŠEL - tyto soubory vypálit normálné jako datové DvD,což mi ale nefungovalo,protože když zasunu DvD do mechaniky,tak se mi nezobrazí "pustit film" ale "otevřít složku se soubory"...
Prostě nevím jak,t oje celé

Tak jsem všechny tak nějak vypálil.Stala se mi zajímavá věc,vypálil jsem asi 4 dvd,hodilo to sice error,ale jde to normálně přehrát.Nyní je můj oříšek
"Mlýny sklep" film,který je asi nějak zakodovaný,nepomáhá ani CloneDvD2