Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sekání her

Ahoj, prosím moc o radu. Mám níže uvedené parametry počítače, ale většina her se na tom seká (např. jedna za všechny Assassins Creed Brotherhood)
Díky moc za radu. Jana

Procesor:
Intel Core i7 2630QM s frekvencí 2 GHz
6 MB L3 Cache
4 jádra, 8 threadů
Intel Turbo Boost 2 s frekvencí 2,8 GHz
Max TDP: 45 W

Operační paměť:
6 (4+2) GB DDR3 1333 MHz
Dual Channel

Displej:
17,3" TFT LCD s LED podsvícením
Rozlišení 1600 x 900 bodů (16:9)

Grafická karta:
NVIDIA GeForce GT525M se 2 GB vlastní paměti

Pevný disk:
640 GB
5400 RPM
Rozhraní Serial ATA

Optická mechanika:
DVD±RW SuperMulti 8x

To snad není počítač, ale notebook, že?

Snížit detaily a rozlišení, pak se hry sekat nebudou...

Therefore, the gaming performance of the GT 525M is sufficient for medium detail settings in modern games like Battlefield Bad Company 2. Less demanding games should run in high detail settings. The best resolution to choose is about 1360x768 due to the limited performance.

http://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-GT-525 M.43889.0.html