Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sekani hry

caute spustim gta sa , hraju 3 min se 120 fps v pohode, a pak mi to zacne z niceho nic padat chvilema na 20 fps, seka atd, ovladace grafiky mam posledni verze, i zakl desky, procesor, audio,atd, rozl ve hre mam 1024x768, skousel sem i 640x480 vse na minimum, a to same, fps pada na 20 z niceho nic kdyz hraju..

GPU: 73C { kdyz nehraju }
procesor: 68C {kdyz nehraju}

amd athlon II x2 3.2 ghz
as rock n68-c UCC
ati hd 4550 512MB
windows xp sp3 Lite (gamer edition)

driv mi to nedelalo nikdy tak nevim co stim, mohl by pomoct reinstall win ?

thx

Podobný dotaz je momentálně o řádek níž, v čem je tohle jiné?

GPU: 73C { kdyz nehraju }
procesor: 68C {kdyz nehraju}

Snad tě aspoň mohlo napadnout zjišťovat teploty při hraní, tohle je moc. Snad to nejdřív vyfoukej.

windows xp sp3 Lite (gamer edition)

To je síla.