Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zobrazení na dvou monitorech (rošíření plochy)

Dobrý den. Mám windows7 a ke grafický kartě připojen lcd monitor který má standartně nastaven jako primarní a plazmovou televizy kterou používám když koukám na video nebo fotky. V režimu rozšíření plochy. Než jsem stáhnul aktualizaci mozzily tak mi to fungovalo tak že když jsem otevřený okno přetahl na televizy a spustil v celoobrazovém modu tak se mi spustil na televizy. Momentalně se spouští na monitoru. Tento samý problém mám i u fotek když spustím prezentaci tak se mi to zas přepne na primarní lcd monitor. Jedíný řešení které znám je prozatimně nastavit televizy jako primarní. Věřím ale že se to dá i někde nastavit aby se celoobrazový mod zobrazoval v aktualně využivaném prostoru tedy televizy i když není primarní. Děkuji za radu.

když jsem otevřený okno přetahl na televizy a spustil v celoobrazovém modu tak se mi spustil na televizy. Momentalně se spouští na monitoru. Tento samý problém mám i u fotek když spustím prezentaci tak se mi to zas přepne na primarní lcd monitor

čeho otevřené okno?
fotky prezentuješ v jakém programu?
"televizy" dokonce 5x. píše se "televizi".