Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba: XML:SecurityErrorEvent HQ

Ahoj,
používám Internet Explorer a při prohlídnutí zpráv a spuštění nějakého videa, mi hlásí chybu:
"Nepodařilo se stáhnout XML:SecurityErrorEvent HQ"
Nevíte někdo, co s tím? Nevím, zda to s tím nějak souvisí, ale nejde ani volat přes skype. Byť se hovor vytáčí, při přijmutí se sám ukončí.
Předem děkuji za rady a pomoc.

Chybová hláška sa zobrazuje kvôli tomu, že prehrávač videa (skript vo Flashi) nedokázal nejaký súbor ani len stiahnuť, takže to nesúvisí s XML parserom. Z technického pohľadu udalosť SecurityErrorEvent nastane zvyčajne vtedy, keď sa skript pokúša pripojiť na doménu, na ktorú nemá oprávnenie (cross-domain access).

Môžeš skontrolovať, či máš nainštalovanú najnovšiu verziu Flash playera. Ak máš, tak sa môžeš skúsiť obrátiť na správcu webu, na ktorom dochádza k tej chybe - možno pozná príčinu, ktorá to spôsobuje.

Ak by tento problém súvisel s ukončenými volaniami v Skype (nezdá sa mi to ale pravdepodobné), tak by mohol byť problém s antivírusom, prípadne firewallom. Ak nejaký požívaš, tak ho skús na chvíľu vypnúť a skontroluj, či chyba pretrváva.