Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Propojení pc s tv

Zdravím mám prosbu jak propojit pc které má výstup 1X DVI a 1X HDMI s telkou která má jen HDMI.
Jelikož nyní HDMI z počítače používám na připojení monitoru.Mám dvě možnosti koupit kabel redukovaný z HDMI na DVI.Nebo koupit rozdvojku HDMI do pc a kabel klasický HDMI/HDMI.Je to na kvalitu obrazu jedno nebo co by jste doporučily?Díky

HDMI -> televizor (kvoli pripadnemu prehravaniu bluray ktore vyzaduje HDCP).
DVI -> monitor.

Rozdvojka na HDMI neexistuje lebo technicky nemoze. Ked si nieco take videl tak to nefunguje ani nahodou a predavaju to asi nejaki cinani.

P.S. kvalita obrazu u HDMI a DVI je uplne na chlp stejna ptz to je vpodstate stejne rozhranie (rozdiel je tusim len podpora HDCP a iny konektor)