Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Trade bot v c++

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jakým způsobem se dá udělat něco podobného: watch
Jen stručně co použít(nějaký OCR, nebo něco podobné?)
Jedná se o to, nastavit na co se má klikat a dát to do smyčky, ale jak to má program najít?
Prosím, nějaký stručný popis, detaily nepotřebuji, s těma se budu zabývat pak jednotlivě, děkuji

omg to sa nerobi klikanim :D
su brokeri ponukajuci platformy umoznujuce automaticke obchodovanie (napr. zalozene na metatrader), a automatizuje sa to bud scriptami alebo pluginmi v pluginy sa programuju v MQL4 alebo MQL5 (je to podobne ako C ale neni to C ale script)
P.S. automatizovat klikanie sice je mozne ale je to extremne problematicke aby t mohlo reagovat na vsetky mozne situacie, ked sa takto pytas tak to nezvladnes naprogramovat ani nahodou. Pouzitie platformy na to urcenej je omnoho jednoduchsie a aj menej nachylne na problemy.
BTW. neviem co si od toho slubujes ale automatizovane obchodovanie pre beznych koncovych zakaznikov je dost nevyhodne z dovodu spreadu a poplatkov, oplati sa velkym spolocnostiam ktori su priamo prepojeni s nejakou burzovym systemom a neplatia poplatky brokerovi a na burze maju len nejaky pausalny poplatok (ten si ale bezny clovek nemoze dovolit zaplatit), a neobochoduju ceny so spreadom ale zadavaju ordery priamo na burzovy system, cim maju spread ako zisk vo svoj prospech.

jen nevedel jak to udelat

tak v tom pripade nebude programovat ani kamarad. Zakladny predpoklad je vediet jak to udelat, a to vyzaduje silne znalosti WinAPI (messages o mysi, posielanie messages oknam, apod) a OCR technik, ktore by musel do programu napisat vlastne.
T.j. aj keby som v skratke napisal jak to udelat tak to neudela ani nahodou.