Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nenačte se Windows XP

Dobrý den, mám problém s mým PC. Při spuštění se normáolně načítá, do BIOSU se také dostanu, ale jakmile by se mělo objevit logo Windows a pod ním čárka (načítání), tak se objeví černá obrazovka a nic se neděje. Když zmáčknu tlačítko na zapínání/vypýnání, okamžitě se počítač vypne. Mám originální Windows XP, ale CD jsem ztratil. Díky.

P.S. - jsem laik na BIOS, bootování atd.

Budes to muset preinstalovat, t.j. zohnat si spravne CD. Mas mozno posahane systemove vetvy registry ked to zastane na config\system. Co s tym Windows bolo robene?
Mozes skusit v konzole pre zotavenie rucne nakopirovat zalozny subor registrov, daj do si do google slova registry backup file, alebo skusit v konzole pre zotavenie chkdsk C:, ak ten prikaz v kozole pre zotavenie vobec je, neviem zhlavy