Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem z windows Xp

Mam v pocitaci windoow 7 a mam netbook takze nemam CD romku a kdyz stahnu win xp tak mi vyskoci ze nemuzu preinstalovat protoze v pocitaci je novejsi verze operacniho systemu a musim ho odinstalovat rucne a nevim jak tam potom nainstalovat ty XP poradi te ? dekuji

Pocitam, ze stiahnute XPcko je nelegalne (niezeby to nieco menilo). Ak si na nete 100% overis, ze ma tvoj netbook ma ovladace aj pre WinXP tak sprav kuzlo s USB viz "biely medved" alebo kup ext. DVD mechaniku viz. "biely brtnik". Po nabootovani XPcka prepis stary system a nahrad ho win XP (beztak je tam teraz urcite iba Starter a toho skoda nebude). Mohol by si si nechat 2 systemy ale.......zmensis si uz tak maly HDD, problem pri nastavovani bootovania, Starter si nezasluzi dalej zit, atd..

windows nemají volbu na odinstalaci.
proč se pouštíš do instalace nového systému, když to neumíš?
pokud chceš měnit systémy často, kup si usb dvd mechaniku.
když nevíš jak na výrobu instalační flashky s xp, můžeš si to vygooglit, nebo vyseznamovat. tady už to bylo aspoň 10x.