Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se zvukem

Dobrý den,
zničehonic mi přestal fungovat zvuk. Mám operační systém W. Vista a notebook Sony Vaio. Prošel jsem samozřejmě celou nápovědu Windows, ale to můj problém nevyřešilo. Zvuková karta je (asi - moc se v tom nevyznám)Sigma Tel High Definition Audio CODEC. Ovladač aktuální, píše mi to, že zařízení pracuje správně. Rovněž není žádný žlutý otazník ve správci zařízení, není ztlumená hlasitost. Nevím, co s tím.
Děkuju za každou radu.

Navod k notebooku si uz cital? Nema ten notebook nahodou tlacitko (alebo klavesovu kombinaciu Fn + nejaka klavesa s preskrtnutym reprakom) na stlmenie zvuku?
Vseobecne skontrolovat v ovl.panely - zvuky ze jake je nastavene prednastavene vystupne zariadenie (ma byt klasicky analog vystup a nie napr. digitalny vystup - to je len pre HDMI vystup). A u toho zariadenia si kliknut aj na vlastnosti a dalsie nastavenia a tam vsetko skontrolovat, napr. ci neni stlmeny "wave" kanal apod.