Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook se nenabíjí

Zdravim,dneska sem pripojil notebook na napajeci kabel,na notebooku se zobrazi ,ze je notebook napajen ze site,ale procenta stale ubihaji dolu a ani mi nenajizdi baterka,ze se jakoby doplnuje,proste se stale vybiji,pritom mi na plose vpravo dole sviti znacka,ze je stroj pripojen k nabijecce...

Presne je napsano: Notebook napajen ze site,nenabiji se,ale nevím proc ?!

Najprv treba len skusit restart Win (ono to neni dokonale tie ukazovatele), ked nepomoze tak skusit to uplne vypnut a vybrat nabijacku aj baterku na par minut a potom strcit najprv baterku, pockat chvilu a strcit nabijacku a sledovat nejake indikacie priamo na notebooku (LED apod).
Ked to nenabija vobec ani po tom vsetkom tak to bude najskor zavada elektroniky notebooku, alebo moze byt teoreticky aj nejaky problem v baterke. V tom pripade servis.