Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Seká se přehrávání hudby, poraďte pls.

Ahoj zdravím všechny, mám následující problém, ve WMplayeru přehrávám mp3 , otevřu k tomu prohlížeč a jak do toho otevřu třeba word, tak se hudba začne kousat, a jakoby přeskočí. Myslel jsem, že to je nedostatkem paměti ,ale rozšířil jsem ji na 512 DDR, taky jsem zvětšil Cache pro přehráváanou hudbu(video) na 10s.
Jedná se o počítač: Celeron 2GHz 512MB DDR Win XP Home.

Jedná se o počítač kamaráda, doma mám v podstatě to stejné, akorát je procesor nataktován na 2,6GHz má 512MB DDR, a doma mám Win XP profesional,a žádný podobný problémy jsem nikdy nezaznamenal.
Pravděpodobně to bude někde něco s nastavením paměti..
Děkuju všem moc, za nápady:-)

Tak hardwarový konflikt tam žádný není, BIOS je nastaven v pořádku, opravdu už nevím:(
Jinak k tomu "jak" se to seká..chvíli to hraje v pohodě a pak to přeskakuje, není to takové to, kdy se to kousne a čeká:-(
Zkoušel jsem i znovu nahrát ovladače. Díky za každou novou radu!!!

Pozri spravcu procesov, nevytazuje nieco CPU? Nema tam nejaky vir/spyware?
Rozdelenie IRQ si mozes pozriet napr. v spravcovi zariadeni alebo v start-programy-prislusenstvo-systemove programy - systemove informacie, ale zdielanie IRQ nie je problem, a ak by si chcel skusit IRQ zmenit tak presunutim zvukovky do ineho slotu.
Skontroluj ci to nema pretaktovane.
Skontroluj v spravcovi zariadeni (u IDE controlerov) ze mu HDD bezi v UDMA mode a nie v PIO mode.