Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pretaktovanie

Mám dosku MSI K8N NEO FSR nforce3 250, sempron 2800+ 64 bit. Skúšal som pretaktovať, išlo dať FSB na 250, samozrejme, že som znížil HT na 3x a potom aj na 2x, aj deličku som znížil. Za 250 ani za svet, myslel som, že to je slabou pamäťou (AM1-512 MB 400MHz), ale teraz som kúpil CORSAIR (1GB, 400 MHz, CL3) a ani tak to nejde vyššie. Ako náhle zmením deličku na 133 MHz, tak to nejde ďalej. Už ma napadá jedine BIOS, mám najnovšiu verziu pre svoju dosku, možno keby som dal starší BIOS, by to išlo. Aký je Váš názor? ďakujem

myslim ze zo 3-4 pc s touto doskou som uz zlozil...mozno sa mylim ale nie je v biose moznost pretaktovania s uz predvolenymi profilmy? mne sa zda ze zrovna msi to mali pri svojich biosoch. resp skusal si taktovat pomocou utility ktoru mas na cd k doske? inak to ze si sa nedostal za 250 povazujem za normalne mne sa zda ze vyssie som nesiel ani ja vtedy (aj ked ja som sa s tym hral tak max pol dna a bolo to uz davno).