Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ovladače pro Canon EOS 300D

Ahoj,prosím o pomoc.Dostala jsem fotoaparát Canon EOS 300D a při připojení k PC se mi nedaří nainstalovat ovladač pro tento fotoaparát.Ovladač jsem hledala i na stránkách firmy canon a bezúspěšně.Používám windows 7/64bit.Předem děkuji všem za pomoc.

Změna předmětu, původně: Ovladače (host)

...se mi nedaří nainstalovat ovladač pro tento fotoaparát.
...Ovladač jsem hledala i na stránkách firmy canon a bezúspěšně.

Nejdřív píšeš, že se ovladač nedaří instalovat a pak že ho vlastně nemáš. Tak jak to je?

A k čemu vůbec potřebuješ ovladač? Foťák se chová jako mass storage zařízení, ne? Každopádně doporučuji zakoupit čtečku karet a je po problémech.