Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Monitor pro FPS hry max. do 12000 Kč

zdravim potreboval bych poradit chcu si koupit novej monitor ale nemam tuseni jakej potrebuji co nejmensi odezvu a nejlepsi plynulost pro FPS HRY. max tak do 12 000kč ale rad bych tak do 8000kč o rozliseni se mne tak ani nejedna protoze naprikald CSS hraji na 800/600.Ale taky hraju hry i na full budu rad za kazdou radu nebo zkusenost.nejlip nulovej input lag

zde jsem vypsal monitory ktere mne zaujali
Dell LCD AW2310 Alienware--podle mne moc drahej
Samsung SyncMaster 2233RZ
BenQ XL2410T
Acer GN245H
ASUS VG236H
Acer HS244H
DELL AW2210

Změna kategorie, původně: Hardware
Změna předmětu, původně: Monitor pro FPS hry (host)

Rozhodně svojí kvalitou ( barevné podání, úhly pohledu, zpracováním a použitím součástí ) převyšuj ostatní o třídu.
Navíc 60 měsíců záruka mluví za vše, jen to nešťastné "FullHul" rozlišení mě osobně odrazuje od nákupu.

no to je sice pekny ze ma lepsi ulhy barevne podani a zpracovani o tohle mne prave vubec nejde monitor pouzivam pouze na hry a na monitor urcite budu koukat jen z 1 uhlu a to primo na monitor... potrebuji aby ten monitor mnel co nejmensi odezvu a plynulost.......

No tak potom si někde na šroťáku sežeň nějaký CRT monitor, ale ani ten nemá nulovou odezvu.
Asi je potřeba si něco o odezvě přečíst.
( metodice měření různých výrobců a skutečné odezvě, šedá - šedá, černá - černá........)
A potom zjistíš, že vše je jaksi jinak a honíš se za kravinami, které v reálu ani nepostřehneš.