Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Záloha windows 7

Dobrý den,
koupil jsem si notebook ve kterém je předinstalován Windows7.Když jsem si koupil asi před rokem notebook byla tam vista a když jsem dělal zálohu windows vista vešla se záloha na dvě dvd.Ale teď windows 7 chtěl už 10 dvd a byl podle toho ukazatele zpracování zhruba na 67%.Je to normální??

uuff to bude asi nejaka chyba, jen jestli nezalohujete cely disk, ne jen windows. Jinak lepe na to slouzi po instalaci vytvoreni image a to priste zase pouzit. Napriklad clonezilla to zabali na nejakych 4 gb a opetovny reinstal z image trva asi 5 minut. (vse zdarma dohledatelne na googlu), ale to zalezi na tom, co presne chcete.