Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zjistím heslo na net (wifinu)?

mam dotazek mam ted pripojeny jeden pc k memu netu doma a chci pripojit druhy jenze neznam me heslo na wifinu lze ho nekde najit v pc na kterem sem ted abych napojil i druhy pc?

Změna předmětu, původně: heslo na net (host)

Jak to stahnout? Tak ako sťahuješ všetko...:-) Klikni na tlačítko "download".
Jak to rozjet? Tak ako rozjíždiš ostatné programy - poklepeš na neho myšou...

Ak neovládaš základy práce s PC, potom nemá význam aby si na PC vôbec šahal!
Doporučujem poprosiť otca - nech Ti to spraví...

oteviram to ve winrru ale je tam spousty veci co se daji otevrit a jelikoz neovladam anglictinu nevim jaky soubor otevrit pro zjisteni mohl by jsi mi prosim upresnit co otevrit? mockrat diky, otec mi to prave nerekne protoze je ted mimo ...

moje chyba otevrel jsem to teda wirales key view a tam davam file a advanced options ale porad nic spis jsem myslel jseti nevite z vlatn zkusenosti na co presne kliknout priznavam ze jsem v tomto uplny amater ... :(

K programu je dokumentace - to je ten soubor Readme.txt. Teď se určitě vymluvíš, že neumíš anglicky - existuje Google Translator. A do programu se dá stáhnout čeština, na výše uvedené stránce. Pokud to ani tak nezvládáš, tak budeš muset počkat na otce.