Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno RunDLL - hlášení při spuštění notebooku

Zdravím, prosila bych o radu ohledně notebooku - packard bell, win7 64bit.

Dlouho trvá zapnutí, někdy se notebook při přihlašování zasekne a dále nereaguje. Pokud zareaguje a spustí se, tak se po přihlášení objeví vždy hlášení - viz obrázek. Dále chvíli trvá, než se načte internet. Když kliknu na ikonku na liště s internetem, tak se při kliknutí nic neukáže a počítač zamrzne. Pokud ale pár minut počkám, tak se internet zapne a počítač už reaguje v pořádku...

Dále se při probuzení z uspání notebook někdy zapne a přihásí na daného uživatele, nebo po přihlášení hned zamrzne.

Zamrznutí řeším restartem... Po spuštění se objeví hlášení, že byl počítač neočekávaně vypnut a jestli ho chci spustit v nouzáku nebo normálním, obvyklým způsobem.

Nevíte někdo prosím, čím by to mohlo být? Popř. jak to vyřešit?

Děkuji.

je to cesta k součásti vuiru/spyware, ale už nefunkční.
cokoli co se spouští z tvého profilu považuj za vir, v 99% se nebudeš mýlit.
když si spustíš msconfig.exe, uvidíš v "po spuštění" položku rundll, která tam nemá co dělat - zakaž.

smutné je že microsoft před uživateli schovává, kde vlastně mají svůj profil, jak vypadá cesta k němu. ms uznává jen plochu a ve win7 přibyly stupidní knihovny.
takže i když ve w7 už konečně ve správci úloh přibyly cesty, uživateli to nic neřekne a neví co tam nepatří.

Google a Adobe by som hned vypol
Ak ICQ nepouzivas tak aj to.
Nevidim antivirus. Mas v PC nejaky antivirus? Ten Norton to bude len utilita na online zalohu. Neverim, ze to mas zaplatene a uz vobec, ze to pouzivas, zrusil by som to a aj cele odobral ak to najdes v pridat/odobrat programy.
PB mybackup to bude "superprogram" na zalohu priamo od vyrobcu. Ja by som to zrusil ak to nepouzivas (neverim)
Realtek, CCC a Alps pointing nicomu nevadia, je to sprava zvuku, grafiky, touchpadu, to by som kludne nechal zapnute.

icon utility nepoznam, mozno podla umiestnenia by sa dalo zistit co to je a IAStoricon vazne netusim, ale ma to sialeny nazov, nechal by som obydve zapnute kym velky brtnik nepovie inak.

autom.překlad

IAStorIcon je spustitelný soubor, který Intel vyvinul. Jedná se o program, soubor, spojená s technologií Intel obnovy Rapid. Soubor má za cíl poskytnout uživateli rychlý a snadný způsob na obnovu dat a přivést zpět systém do stavu, který je v provozu. Většina lidí si myslí, že IAStorIcon je druh malware či virus.Nicméně, to není pro to je legitimní společností Intel Corp.