Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mandriva GPRS T630 USB kabel

Zdravim, uz dlouho mam problem s pripojenim k netu v Madriva linuxu pres GPRS s mobilem SE T630 a USB kabelem (KQ-U8A). Pripojeni nastavuju pomoci kppp, ale na zadnem portu mi modem nedopovida. Prikaz dmesg mi po pripojeni kabelu s telefonem vypise "usb1-3:new full speed USB device using address4", ale nevim na kterym portu mam modem hledat. Chtel bych Mandrivu pouzivat, ale bez pripojeni k netu... Ve windows vse funguje.

[mod]Odstraněn tag JAVASCRIPT (host)[/mod]

Dik za odkaz, zase novy informace. Bohuzel to neresi muj problem, protoze tam autor popisuje postup, pri kterym vi, ze je modem na konretnim portu (/dev/ttyS0). Na to, kde se mi modem po pripojeni telefonu ukaze nemuzu prijit, i kdyz jsem manualne zkusil vsechny v kppp, modem neodpovidal. Dalsi veci jako AT prikazy a vytaceny cislo by nemel byt problem. Ale stejne dekuju.