Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Radeon HD 4890 - Best driver? (Witcher 2)

Zdravím vás,

potřeboval bych od vás mágů poradit.. celý včerejšek jsem řešil spravný ovladače na mojí HD radeon 4890 - Včera jsem si koupil The Witcher 2 abych si odpočinul po večerech odreagoval od práce.. a ono nic. Když dám Nová hra - střední obtížnost - začne loading a nic dál.. furt loaduje a nic .. na nějakejch fórech jsem se dočetl - špatný driver grafiky - tak jsem nainstaloval ati catalyst 11.5 ; 11.5b hotfix; 10.5 ; 11.7 a ani jedno nepomohlo .. jediný co vim.. tak je to asi určitě tima ovladačema, protože se stalo, že se jednou nainstalovaly ovladače ale nespustil se catalyst - zapnu witcher funguje to! Load asi po 4sec, rychle to vypínám abych dal ještě restart, po restartu se zapnou catalysty a už to zase nejde. (nepamatuju si jaká to byla verze ovladačů :/ )

Má vůbec cenu instalovat catalysty k ovladači grafiky? Jak jinak můžu regulovat otáčky na ventilátorů na grafice? Jaký budou nejlepší drivery anebo čim jiným by to mohlo být?

Díky moc za rady!

celý včerejšek jsem řešil spravný ovladače na mojí HD radeon 4890

Nevím cos na tom koumal nebo zkoušel tak dlouho. Odinstalovat staré nahrát nové z ati.com

protože se stalo, že se jednou nainstalovaly ovladače ale nespustil se catalyst - zapnu witcher funguje to!

Ono se tam toho možná nenahrálo víc třeba protivnej antivir, firewall a podobně. Buď zkus vše nepotřebné spuštněné ručně povypínat.Nebo přes soluto.Je to jen tip...

No pokud to nepomůže a ani odinstalace ovladačů už po x tý tak to vidím na čistou instalaci woken...

Co tak zkusit ještě bod obnovení a vrátit se zpátky než jsi celý večer instaloval ovladače ?
1) jiné hrys jedou ?
2) není potřeba fláknout ke hře nějaký patch ? prověřoval jsi to?
3) už sem viděl že bordel dělal kodek na video - ve hře se nespustilo uložený ingamevideo. zkusil bych je překváknout stejně už to máš skoro natuty na novou instalaci...

tady sou nějaký čističe /nezkoušeno/
driversweeper
http://www.google.cz/search?hl=cs&rls=com.microsof t:cs:IE-SearchBox&sa=X&ei=9YCLTsrmEo_dsgbT6qiYAg&v ed=0CBgQvwUoAQ&q=amd+driver+cleaner&spell=1
http://forums.amd.com/game/messageview.cfm?catid=2 62&threadid=99148

ja myslim ze mam ten isty problem.
no ale ja som tuto hru uz mal a vymazal teraz ju mam znovu a ked spustim ako nova hra tak cerna obrazovka a pise loading a kruti sa a vkuse dookola..
no ale skusil som dat save game co my zostal a to my ide takze problem je v tej 1 casti netusim preco za kazdu radu voprd dakujem...