Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem outlook express 6- pošta k odeslání

outlook express 6- pošlu email, ten se dostane do Pošty k odeslání a zůstane tam pořád, místo aby se dostala do Odeslané pošty. Nejpodivnější je to, že ten email vpořádku dojde k přijemci, ale v outlooku je to pořád v sekci Poštak odeslání, nevím díky tomu jestli se email poslal nebo ne ... prosím poradte mi jsem zoufalý... Alešš

Pokud zpráva odešla, pak bude SMTP nastavený dobře.
Zpráva odejde, ale když ji chce OE přesunout do odeslaných zpráv, pak to skončí s chybou.
V tekovém případě opravdu pomůže smazat fyzicky DBX soubor s odeslanou poštou z disku (samozřejmě mít při tom vypnutý OE). Po zapnutí si OE vytvoří nový prázdný soubor.