Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Troška čaje a notebook

Dobrý den. Vylilo se mi do notebooku menší množství čaje (maximálně 10ml, slazeného medem). Ihned jsem notebook vypnul, vytáhl ze sítě, vytáhl baterku a otočil. Po jednom dni, kdy byl notebook vysušen, trošku zaostávali tlačítka, ale asi za den fungovali. Další den se mi zobrazila hláška, že systém našel chybu a mám kontaktovat administrátora (modrá obrazovka). Notebook jsem vypnul, další den zapnul abych si případně zálohoval data, ale notebook jede bez potíží. Je potřeba nějaké akce z mé strany?

Info o notebooku: Mám jej poměrně nový. Packard bell Easy note.

Předem děkuji mnohokrát za pomoc :)

při polití bych se dlouhým vypínáním nezdržoval. okamžitě otočit, vytáhnout konektor napájení a odpojit baterku, souborový systém ntfs to přežije.
ten krám se suší líp, když z něj (vzhůru nohama) vymontuješ co nejvíc dílů.

data zálohuješ tak, že vytáhneš disk a strčíš ho do stolního pc.

pozn: packard bell - záchranou se nebylo třeba obtěžovat.