Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rady ohladom notebooku ASUS P53SJ

Pekny den, planujem si objednat tento notebook asus-p53sj-so007-_d99585.html
Je bez OS preto si sam nainstalujem Win 7 32bit OEM co mam doma. Otazka znie ohladom softwaru tohto notebooku. Pokial by som si kupil s OS co je o 70€ drazsi tam vsetky vychytavky ako Intel Anti Thief a iny softver su uz nainstalovane. Ale ja chcem verziu bez OS cize by som mal dostat nejake instalacne CD s tymyto progamami nie? A celkovo skusenosti pripade recenzie a pod. niekto nema\nepozna? Mne sa celkom pozdava. Dakujem

Změna předmětu, původně: Rady ohladom tohto notebooku (host)

"preto si sam nainstalujem Win 7 32bit OEM co mam doma" Dobry napad, ale legalne to nebude
"a nie je to OEM ale Retail som si vsimol prave" No ano od OEM by si asi nemal CD. Nainstalovat na ine PC ju mozes, ale tu staru musis zmazat. Proste je to licencia iba na jeden (lubovolny) PC (aspon myslim, tu krabicu som na vlastne oci nikdy nevidel).
"tam vsetky vychytavky...su uz nainstalovane" To niesu vychytavky, ale veci ktorych sa treba rychlo zbavit
"le ja chcem verziu bez OS cize by som mal dostat nejake instalacne CD s tymyto progamami nie?" Na to by som sa nespoliehal ak to nieje napisane priamo v popise NB.
"Ide mi najma o notebook ci je v poho" Je v pohode