Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak vyčistit plochu ve Win7

Ahoj. Strašně se omlouvám, že vás otravuju s takovou pitomostí. Dnes jsem si konečně koupil novej comp. Jelikož jsem byl zvyklej na Win XP, se sedmičkou mám kapku problém. Nemůžu se totiž dostat klasickou cestou start-ovládací panely-vzhled a přizpůsobení. Teda tam se dostanu, ale nejsem schopnej najít průvodce vyčištěním plochy. Nemohla by mi nějaká dobrá duše, co s tím má zkušenosti popsat cestu, jak se tam dostanu, nebo kde to hledat, prosím pěkně? Omlouvám se, že mám tak stupidní dotaz a děkuji za jakoukoli pomoc, co povede zdárně k cíli. Díky.
Změna kategorie, původně: Software. Windows jsou operační systém. (karel)

Win7 to už asi nemá...Neviem, ale ja som túto funkciu nikdy nepoužíval a mal som ju vždy vypnutú.
Vieš čo to vôbec robí? Ak nepotrebujem ikony zástupcov na ploche, tak ich jednoducho zmažem...:-)
Tá funkcia sa spúšťala každých 60 dní a nepoužívaných zástupcov nemazala, ale presúvala do zložky - niekde do Tvojho profilu.
Fakt Ti tak chýba?

ty jo, od existence xp jsi první člověk co slyším že to použil.
když se bez toho dokázal obejít azor...
doporučuju silážovat obsah do vhodně pojmenovaných adresářů velkého disku d:
na ploše budeš mít jen zástupce vhodných adresářů - či dokonce normálního správce souborů.