Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přidání RAM do PC (nutné)

Dobrý den, nutně potřebuji přidat do PC RAM (Nejlépe aby byla výsledná ram min. 4 GB ) Před 2 rokama jsem koupil PC s těmito parametry : Procesor : AMD Sempron LE-1200 2.10 GHZ
RAM : 1 GB , Graf. karta : NVIDIA GeForce 6150SE nForce 430.
Windows 7 home premium 32 bit . Prosím o rady jakou pamět (cena/ výkon) koupit.Ptřebuju trochu víc RAM, protože se mi hrozně,ale hrozně pc seká. Děkuji

Procesor je jednojádro, pomalej. S tím nikdy už nic nepojede rychle protože i na internet je vhodnější dvoujádro.

Deska /proč tajíš název/ bude nejspíš kancelářská deska pravděpoodbně s dvěma dírama na ramky.

Kup 2gigo ddr2. Pokud mermomocí chceš 4gb tak 2*2gb DDR2 800. TO jednogigo asi bude muset ven.
Trochu to pomůže ale obecně ne moc a procesor taky nevyměníš.

Lepší by byla výměna desky+cpu+ram orientačně +-3,5- 4tácy.