Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Upgrade notebooku

Zdravim,
chcel by som zvysit vykon mojho notebooku kvoli game-ingu novych hier. Som laik, preto smeruje tato otazka na ludi, ktori by mi vedeli pomoct a vyznaju sa v sucasnych trendoch. Novsie hry mi "utiahne" s velmi nizskym fps.

Moje parametre su:

Notebook Acer Aspire 6935
Procesor - Inter(R) Core 2 Due CPU T6400 2.00 Ghz
Pamet - RAM 4 GB
Graficka - NVIDIA GeForce 9600M GT 2 GB

Viete mi niekto poradit, do coho investovat, nech je to efektivne a vydrzi to nejaku tu dobu, najlepsie aj konkretne vyrobky?

Dakujem.

Ntb z principu konstrukce nelze jednoduše vylepšit, uživatelsky tak maximálně vyměnit (doplnit) paměť. Ntb NENÍ na hry, takže pokud nestíhá, tak ho nechat leda tak na kancelářskoui práci, a na hry pořiď klasický stolní, kde jsou možnosti rozšiřování/vylepšování/doplňování mnohem a mnohem větší…
(Česky řečeno - z hov*a bič neupleteš, a když upleteš, tak nezapráskáš, a když zapráskáš, tak akorát sebe…)