Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ÚČTO Tichý a W7 64bit - jde to?

Jistě se najde nějaký chytrák, který mi řekne že jsem se měl více koukat, nicméně teď už je pozdě :) Koupil jsem nový počítač a k němu dostal Windows Home Premium 64. Jenže ejhle, účto od pana Tichého běží pod dos, či co a na 64bit ho nespustím, xp mode je pro mou verzy w7 udajně nedostupný a že bych přešel na jiný učetní program je pro mě nemyslitelné. Tak jsem opět v nouzi přišel na poradna.net - je nějaký způsob jak tento program rozeběhnout na w7 64 bit home premium? Díky

Děkuji všem za pomoc, nakonec jsem použil Windows xp mode, stranky microsoftu při stažení ne jiné verze než ultimate, premium a enterprise křičí, ale jakmile stáhnete, tak to jde v pořádku naisntalovat a zprovoznit na legalních win, bez použití jakéhokoliv warezu, nebo tak ;)

Zdravím,
tak řeším obdobný problém na win 8, kde xp mode není...
Stáhl jsem si a nainstaloval verzi 2012, z které jsem si překopíroval dosbox a pár dalších souborů.. Účto jsem rozběhal - jede bez problému, ale když přijde na tisk, tak už problém je. při najetí účta se mi spustí i tiskový klient, ale prostě netiskne to... Zkoušel už to taky někdo?