Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno VIPHONE

Používám VIPHONE a zajímalo by mne, kolik platí ten kdo mi volá z pevné či mobilní linky. Také bych rád zjistil, jak si přehrát záznamník - počítač hlásí, že ke zprávě není přiložen patřičný program. Předem děkuji.

A ako to funguje v rámci virtuálnej mobilnej siete, či čo o tom písali? Vraj 4. virtuálny mobilný operátor. Akosi tomu nerozumiem.

Edit: Veď to je obyčajný operátor pevnej siete, nie? Tak prečo 4. mobilný? Mobilný ešte len bude, ale vraj je už teraz virtuálny mobilný.