Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem obnova systému Windows 7 z bitové kopie

Prosím Vás, chtěl jsem se zeptat, když obnovuju systém z bitové kopie na DVD(windows 7), standartně přes windows, odkaz zálohování a obnovování- rozšířené metody obnovování-použít bitovou kopii. PC se restartuje najede do obnovovacího procesu a píše WINDOWS CANNOT FIND A SYSTEM IMAGE ON THIS PC. v mechanice jsem prostřídal všechna dvd na kterých je bitová kopie. bohužel bez úspěchu a navíc se mi v tomto počítači objevil nový HDD pojmenovaný RECOVERY. prosím Vás o pomoc, popřípadě aspon, jak odpojit tento nový hdd recovery. předem děkuji

Změna předmětu, původně: obnova systému (host)

Niekto to vola prd, a niekto navod

Pokud nemáte přístup k oknu Ovládací panely a nemáte instalační disk systému Windows nebo disk pro obnovu systému, obnovte počítač touto metodou:

Restartujte počítač pomocí tlačítka napájení.

Proveďte jednu z následujících akcí:

Pokud je v počítači nainstalován pouze jeden operační systém, stiskněte a podržte klávesu F8 během restartování počítače. Klávesu F8 je třeba stisknout před zobrazením loga systému Windows. Pokud se zobrazí logo systému Windows, zkuste tento krok opakovat.

Pokud je v počítači nainstalovaných více operačních systémů, vyberte pomocí kláves se šipkami operační systém, který chcete spustit, a potom stiskněte klávesu F8.

Na obrazovce Rozšířené možnosti spuštění zvýrazněte pomocí kláves se šipkami možnost Opravit počítač a stiskněte klávesu Enter.

Vyberte rozložení klávesnice a klikněte na tlačítko Další.

Vyberte uživatelské jméno a zadejte heslo a klikněte na tlačítko OK.

V nabídce Možnosti obnovení systému klikněte na příkaz Obnovení bitové kopie systému a postupujte podle pokynů.

najprv zrus ten disk recovery, a skus to znova.
Jake ti to tam pise tie "dalsie pokyny"? Kolko mas tych DVD? Mas ich ocislovane? Zrejme to nebude jedno v jakom poradi ich tam strkas. Problemy s tym nikto nemal (resp. googlom som nic o problemoch nenasiel) tak bud si tie DVD nevypalil alebo vypalil blbo apod. Ked sa na tie DVD pozres vo Win, tak v nich vidis nejake subory?